Pärt Kuvvas

Published by edl on

Pärdi kokkupuude driftiga on aastast 2012. Enne kui driftiauto rooli sai oli ta pealtvaataja rollis ning see järel abiks sõitjatele boksialas.
Esimesed trennid ja stardi tegi alles 2014 aasta lõpus, sama auto roolis millega on stardis ka sellel hooajal.
Autole on tehtud aastate jooksul mõned muudatused ja selle hooaja alguses ka silmahakkav välimus.

Sellel hooajal plaanib Pärt sõita kaasa kõik etapid nii Eestis, kui Lätis ja suureks sooviks on tuua koju Läti Meistritiitel.

“Toetajatega on see hooaeg üllatavalt hästi tänu headele tuttavatele ja sõpradele, kes panid õla alla ning leidsid paar suuremat toetajat,” Pärt tänab!

Kui eelnevalt kuulus Pärt samasse meeskonda Kevin Pesuriga, siis sellel aastal tehti uus meeskond The Sideways Crew.
Meeskonna teeb eriliseks see, et kõik mehaanikud ja abilised on drifti maailmas uued, ainult Pärt koos oma venna Märdiga on vanad tegijad. Vend Märt täidab sellel hooajal spotteri rolli.
“Kui oled driftimaailmas sees, siis enam sealt pääsu ei ole,” lisab Pärt.

Suuremateks eeskujudeks on Iirlane James Deane ja poola sõitja Piotr Wiecek, kes on innustanud oma teekonnaga driftini.

Kõigile uutele huvilistele, kes soovivad alustada autospordiga soovitab Pärt võtta alustuseks osa rajapäevadest, Näiteks audrus asub Auto24ring, kus korraldatakse avatud raja üritusi.
“Alguses ei ole vaja kohe võimast autot millega külg ees sõita, vaid saada auto tunnetus – kiirus, pidurdusmaa,” soovitab Pärt. “Kellel on huvi ja soov, siis kindlasti mitte alla anda ja proovida erinevaid võimalusi, kas või alustuseks mõnda meeskonda mehaanikuks saada ja kindlasti pealtvaatajana uudistamas käia nii võistlust kui boksiala.”

Pärt Kuvvase ja meeskonna The Sideways Crew tegemiste kohta leiab infot nende Facebooki lehelt https://bit.ly/38953qp

Categories: