Kevin Luige

Published by edl on

 

Kevini drifti teekond sai alguse tänu tuttavale kes sõitis ja huvi tekitas, misjärel  soetas ta oma esimeseks võistlusautoks BMW E36. Autole teostati street klassile vastavad modifikatsioonid – hüdrokäsipidur, istmed, rool, ning suunduti esimesele võistlusele.
Esimese stardi driftivõistlustel tegi Kevin 2018. aastal Laitse rallirajal, kus saavutas street klassis esimese koha.
Peale esimesi võistlusi tekkis tahtmine saada midagi rohkemat ja võimsamat, ning algasid uue võimsama auto otsingud.

Esimesks semipro klassi autoks leidis Kevin endale BMW E30 V8, millega sõidab ka sellel hooajal. Autol on peale soetamist tehtud palju muudatusi – keredetailid klaasfiibri peale, Rookiez Garage ehitas mootori, ADisain andis autole selleks hooajaks silmatorkava välimuse.

Eelmisel hooajal (2019 aasta hooaeg) oli tihe rebimine semipro esikolmikus, kus Kevin jäi hooaja kokkuvõttes teiseks. Esimese koha saavutas Kevini vana meeskonna kaaslane Marco Prems. “Sellel hooajal on plaan tulla Eesti Meistriks,” lisab Kevin.

Kevin liitus 2020 hooajal värskelt alustanud Adisain Motorsport meeskonnaga. Kevini meeskonda kuuluvad kolm mehaanikut, inimene meedia ja toetajate jaoks, ning kõige tähtsam –  elukaaslane Claudia.

Noortele kes soovivad driftist, kui spordialast rohkem teada saada ja sõitma hakkata, soovitab Kevin võistlustel käia suhtlemas bosialal meeskondadega. Lisaks soovitab kevin meeskonadele: “Olge rohkem avatud, see annab pealtvaatajale võimaluse alast rohkem aimu saada ja miks mitte ka sõitma tulla.”

Drift on ainuke ala mida Kevin harrastab, teised alad ei paku piisavalt huvi ja pinget.

Kevinit toetavad sellel hooajal Grolls, Rookiez Garage, Keemiline puhastus.com, Adisain, Air, Rehvipunkt.

Adisain Motorsport tegemiste kohta leiad infot https://bit.ly/2B9jsam

Categories: Sõitjad